default top
E.g., 16.06.2021
E.g., 16.06.2021

Aktuálne informácie

Aktuálne informácie

Vážení hostia,

na základe aktuálnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR vydanej dňa 26.04.2021 poskytujeme ubytovacie, stravovacie služby a služby spojené so starostlivosťou o telo s nadledovnými obmedzeniami:

Stravovacie služby poskytujeme formou servírovaných  raňajok s donáškou na izbu  a večerí s donáškou na izbu alebo konzumáciou na letnej terase /na základe počasia/.

Wellness služby poskytujeme formou suchých procedúr a vstupu do hotelového bazénu v súlade s dodržaním usmernení aktuálnej vyhlášky. Vírivku a sauny neposkytujeme. Vstup do vírivky je po dohode v hotelovom wellness centre nahradený inou procedúrou.

Každá osoba využívajúca hotelové a podobné služby sa musí preukázať potvrdením o negatívnom výsledku antigénového testu na ochorenie Covid-19 nie starším ako 72 hodín alebo negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie Covid-19 nie starším ako 72 hodín, táto povinnosť neplatí pre deti do 10 rokov.

Dodržiavame všetky opatrenia ohľadom šírenia vírusu Covid19.

 

Zadná terasa hotela

Vo štvrtok 29.04.2021 otvárame zadnú terasu hotela  s novou ponukou jedál a nápojov, ktoré bude možné konzumovať pri dodržaní platných nariadení priamo na terase.

Otváraca doba je denne od 11:00 do19:00 hodiny.

Viac informácií nájdete tu.

 

Piknik v prírode

 Vychutnajte si slnečný deň v prírode odpočívaním  na deke s chutným jedlom!  

Prekvapte svojho partnera romantickým piknikom a pripravte mu fantastický zážitok! Stačí si vybrať menu, ktoré Vás najviac zaujme a jeden deň vopred, prípadne minimálne 2 hodiny pred využitím na osobne na recepcii hotela alebo na tel. čísle 033 / 3243 122. K piknikovému košu Vám pripravíme deku i hracie karty. Všetko si vyzdvihnete vo vopred dohodnutý čas na recepcii a môžete vyraziť spoznávať krásy kúpeľného mesta Piešťany.

Viac info tu.

 

 

INFORMÁCIE K VÁŠMU POBYTU PO UVOĽNENÍ AKTUÁLNYCH OPATRENÍ.

Milí hostia, vypustite z hlavy  problémy dnešných dní. Doprajte si relax tela, pokoj v duši  a zvýšte svoju imunitu priamo v srdci kúpeľného mesta Piešťany, v hoteli v meste a predsa v prírode.

My sa  postaráme o Váš komfort a bezpečnosť.

Pristupujeme k Vám zodpovedne, samozrejmosťou je:

  • dodržiavanie hygienických štandardov zamestnancov hotela,
  • pravidelná dezinfekcia spoločných priestorov,
  • dezinfekčné stojany na ruky,
  • prísny dôraz na nosenie rúšok v interiéri,
  • dodržiavanie odporúčanej vzdialenosti.

Obmedzujeme  počet hostí v hoteli:

  • veľká ubytovacia kapacita hotela nám dovoľuje venovať dostatok času na dôkladnú dezinfekciu každej izby. U nás máte istotu, že budete ubytovaný na izbe, ktorá nebola minimálne 48 hodín pred Vami obsadená iným hosťom.

Ďakujeme.