default top
Napr., 05.06.2023
Napr., 05.06.2023

<span>LIEČEBNÉ PROGRAMY</span> <span>POST COVID</span>

REHAMED CENTRUM

Fyziatricko-rehabilitačná ambulancia REHAMED MEDICAL & SPA ponúka tri druhy liečebných programov po prekonaní ochorenia Covid-19. Programy sú odporúčané aj ako prevencia na zvýšenie imunity, na regeneráciu po respiračných ochoreniach a celkovú fyzickú regeneráciu.  Liečebné programy prebiehajú pod odborným vedením h.doc. MUDr. Jána Mašána, PhD.

                                                                            

Ak Vás trápi extrémna únava a vyčerpanosť, nedostatok energie, bolesť svalov a kĺbov, slabosť končatín či bolesti hlavy, ktoré sa pred ochorením nevyskytovali, trpíte postcovidovým syndrómom.

Liečebné programy poskytujú starostlivosť pacientom s rôzne ťažkým priebehom infekcie Covid-19, ale aj pre tých, ktorí chcú regenerovať a podporiť imunitu svojho organizmu. Súbor manuálnych techník a dýchacích cvičení pomôžu postupne obnoviť funkciu pľúc, zlepšiť dýchanie, rovnováhu a koordináciu, posilniť oslabené svalstvo, zvýšiť energiu a zlepšiť náladu.

Tím odborníkov klientom ponúka spektrum rôznych diagnostík s rozdielnym zameraním. Dokážu určiť konkrétny problém a zamerať sa na jeho konkrétnu liečbu.

Prostredníctvom rehabilitácie riešia zdravotné problémy  a kladú dôraz na vyšetrenie, ktoré je predpokladom vedenia úspešnej liečby a urýchlenia návratu do pracovného procesu.

Ideálna poloha Rehamed centra pri nábreží Váhu a kúpeľnom ostrove je dokonalým východiskovým bodom na nordic walking, zdravé dýchanie a obnovenie energie.

 

Bližšie informácie o Rehamed centre

 

Liečebný program, ubytovanie a stravovanie si môžete rezervovať priamo na tel. čísle +421 917 142 665 alebo mailovej adrese rehamedpiestany@gmail.com

Ohľadne liečebných procedúr prosím kontaktujte REHAMED MEDICAL & SPA na tel. čísle +421 917 142 665.