Gastronómia

V príjemnom prostredí reštaurácie spojenej s kaviarňou s kapacitou 120 miest Vám ponúkame jedlá medzinárodnej kuchyne, široký sortiment alkoholickýchanealkoholických nápojov, výbornú kávu a čerstvé domáce koláčiky. Jedlá z čerstvých surovín sú vždy pripravené s profesionálnym prístupom kuchára.

Priestory reštaurácie sú vhodným miestom na posedenie s obchodnými partnermi či na príjemne strávené chvíle s rodinou a priateľmi. Aby sa Váš deň začal príjemne, odporúčame hotelové raňajky formou bufetových stolov so širokým sortimentom raňajkových jedál. V letných mesiacoch je súčasťou reštaurácie letná terasa, kde môžete vychutnať nielen naše špeciality, ale i okolie nášho kúpeľného mesta. 

Ak sa blíži Váš svadobný deň a Vy hľadáte vhodné miesto na Vašu svadbu, radi Vám poskytneme priestory sály či reštaurácie s kapacitou do 120 osôb. Pripravíme pre Vás a Vašich blízkych lahodné pokrmy a zabezpečíme Vám jedinečnú svadbu podľa Vašich predstáv.

Ako svadobný dar hotel Magnólia ponúka novomanželom apartmán na svadobnú noc grátis.


Otváracie hodiny reštaurácie

od 07:00 do 22:00 hod.
Raňajky sú podávané od 7:00 hod. do 10:00 hod.

Bližšie informácie o organizácii spoločenských akcií a osláv Vám poskytneme na e-mailovej adrese prevadzka@hotelmagnolia.sk.