default top

POBYTOVÉ BALÍKY

Letná dovolenka

V termíne od 25.06. do 19.09. 2018 si môžete vybrať akýkoľvek pobyt z našej ponuky a automaticky na Vás čakajú všetky letné bonusy.

V lete zažijete počas Vášho pobytu v hoteli Magnólia ešte viac! Čaká na Vás osviežujúci nápoj na privítanie, popoludňajšia zmrzlina, darček pre dieťa ale aj živá hudba či cvičenie pri nábreží rieky s výhľadom na okolitú prírodu.

Letné bonusy:

 • letný nápoj na privítanie,
 • darček pre deti pri príchode,
 • 1x za pobyt popoludňajšia zmrzlina na osvieženie pre dospelých aj deti  od 13:30 do 16:00 hod. v hotelovej reštaurácii,
 • sobotné večery pri živej hudbe na terase hotela (hudobné vystúpenia  skupín Better Time,  Duo Live Guitars – Opatovský a Pagáč, country kapely Jako-Kedy a speváka Andreja Depeša. Môžete si ich vypočuť v letných mesiacoch každú sobotu večer od 18:00 do 22:00 hod.  na terase alebo v hotelovej reštaurácii)
 • cvičenie na terase pri nábreží  rieky (každú stredu  počas leta od 10:30 hod. do 11:30 hod.).

Letné bonusy sa vzťahujú na všetky pobyty hotela Magnólia, ktoré budú čerpané v termíne od 25.06.2018 do 19.09.2018.

Počas Vašej letnej dovolenky Vám odporúčame využiť vyhliadkovú plavbu loďou po rieke Váh a Sĺňave s nástupom len pár metrov od hotela. Lístky si zakúpite priamo na lodi.

 

Letné bonusy platia pre pobyt ,,Letná dovolenka a pobyty rezervované zo stránky nášho hotela:

 • Wellness pobyt,
 • Romantický pobyt,
 • Seniorský pobyt,
 • Thajský pobyt,
 • Liečebný seniorský pobyt,
 • Liečebný pobyt ,,Boľavý chrbát",
 • Liečebný pobyt ,,Boľavé kĺby",
 • Komplexný liečebný pobyt.

 

KÚPANIE V PIEŠŤANOCH

V Piešťanoch sa nachádza množstvo letných kúpalísk a bazénov, kde sa môžete počas horúcich dní osviežiť. Odporúčame Vám aj návštevu aquaparku v Trnave, ktorý je vzdialený len 30 min. autom z Piešťan.

Viac informácii nielen o možnostiach kúpania v Piešťanoch a okolí ale aj o ďalších voľnočasových aktivitách nájdete TU!

 

LETNÉ HUDOBNÉ VEČERY

Pozývame Vás na sobotné živé vystúpenia počas leta, ktoré sa budú konať na terase alebo v reštaurácii hotela Magnólia. 

Môžete sa tešiť na speváka ANDREJA DEPEŠA s repertoárom hitov súčasných aj minulých, skupinu DUO LIVE GUITARS, ktorá zahrá evergreeny od svetových velikánov ako sú The Beatles, Eric Clapton, Bee Gees, Rolling Stones a ďalších hviezd, skupinu BETTER TIME s piesňami vhodnými na počúvanie a country kapelu JAKO-KEDY.

TERMÍN ČAS INTERPRÉT
09.06. 19:30 - 21:30 ANDREJ DEPEŠ
16.06. 19:30 - 21:30 ANDREJ DEPEŠ
23.06. 18:00 - 22:00 Better Time (Juraj Dvoran)
30.06. 19:00 - 21:00 ANDREJ DEPEŠ
07.07. 18:00 - 22:00 DUO LIVE GUITARS
14.07. 18:00 - 22:00 Better Time
21.07. 18:00 - 22:00 DUO LIVE GUITARS
28.07. 18:00 - 22:00 Better Time
04.08. 18:00 - 22:00 JAKO - KEDY
11.08. 18:00 - 22:00 DUO LIVE GUITARS
18.08. 18:00 - 22:00 Better Time
25.08. 18:00 - 22:00 DUO LIVE GUITARS
01.09. 18:00 - 22:00 JAKO - KEDY
08.09. 18:00 - 22:00 DUO LIVE GUITARS

 

DNI KRÁSY S MARY KAY

V HOTELI MAGNÓLIA ROZKVITNE KAŽDÁ DÁMA!  Inšpirujte sa najnovšími trendmi, zverte sa do rúk profesionálky na ženské líčenie a nechajte si od nej poradiť. O Vašu premenu sa postará Senior Sales Director pre značku MARY KAY - usmievavá Slávka Moravská.

DNI KRÁSY SA BUDÚ KONAŤ V TÝCHTO TERMÍNOCH:

 • 16.06.2018
 • 14.07.2018
 • 21.07.2018
 • 27.07.2018
 • 25.08.2018

 

LETO  V MESTE A PREDSA V PRÍRODE – LETO V HOTELI MAGNÓLIA

Pobyt v hoteli Magnólia, to sú najkrajšie panoramatické výhľady priamo z hotelovej izby spojené s dokonalými zážitkami v prekrásnom prostredí kúpeľného mesta. Spoznávajte mesto, alebo vstúpte do ticha a vydajte sa do prírody. Hotel Magnólia sa pýši najlepšou polohou priamo v centre Piešťan, odkiaľ je všetko na dosah ruky. ,,Letná dovolenka“ v hoteli Magnólia je ideálnym riešením pre tých, ktorí vyhľadávajú komplexné služby a počas svojho voľna sa nechcú o nič starať. 

LETNÉ SOBOTY V ZNAMENÍ SKVELEJ ZÁBAVY

Počas sobotných večerov vás bude v hoteli Magnólia zabávať hudobná skupina DUO LIVE GUITARS – Opatovský a Pagáč. Piesne The Beatles, The Roling Stones, Erica Claptona, Boba Dylana, Bee Gees, českej legendárnej skupiny Olympic, Nedvědovcov a ďalších velikánov hudobnej scény 60. a 70. rokov iste ocenia všetky generácie. Ďalšími hudobnými hosťami bude kapela JAKO KEDY, ktorá zahrá slovenské a české piesne a obľúbené country evergreeny, spevák Andrej Depeš so súčasnými aj s oldies hitmi a skupina Better Time s príjemnými piesňami na počúvanie.

 

NAJKRAJŠIE ROMANTICKÉ PRECHÁDZKY ALE AJ PULZUJÚCI KULTÚRNY ŽIVOT

Pravú oázu pokoja nájdete na nábreží rieky Váh, ktorej koryto sa rozprestiera priamo pri hoteli. Prechádzka po nábreží rieky má určite svoj čarovný náboj. Nádherný výhľad, romantické zákutia, relax na čerstvom vzduchu vám prinesú krásne momenty so svojimi blízkymi. Tento kolorit umocňujú všadeprítomné labute. Budete sa cítiť rozprávkovo. Romantickým dušiam odporúčame prechádzku po Moste lásky, ktorý je ovešaný zámkami stoviek párikov, ktoré si ich tu zamkli a kľúčik symbolicky hodili do rieky na spečatenie ich nekonečnej lásky.

Nie len cez deň, ale aj v noci sú Piešťany čarovné.  Po potulkách v meste alebo po nábreží rieky či oddychu v hotelovom Wellness centre pokračuje zábava na jednom z nespočetného množstva kultúrnych podujatí. V meste sa cez leto takmer každý víkend koná niečo výnimočné. Či už to je festival Lodenica, ktorý ocenia hlavne vyznávači country hudby, festival Grape alebo Červeník.  Štýlové nočné kluby  v meste sú nabité najlepšími novinkami z oblasti tanečnej hudby. Práve v nich sa z vás stanú parketoví levy a vy máte zaručenú zábavu až do rána. Staršie generácie sa vytancujú v niektorom z klubov pri oldies hudbe.

 

SPOZNÁVAJTE PIEŠŤANY NA BICYKLI, KOČI, VLÁČIKU ČI NA LODI

 Máte radi zábavu, netradičné aktivity či šport? Radi objavujete a skúšate nové veci? A napadlo vás niekedy, že by ste sa mohli previezť s polovičkou alebo kamarátmi spolu na jednom bicykli? Požičajte si tandemový bicykel, vozte sa, užívate si vietor vo vlasoch a objavujte cyklotrasy v okolí. Najdlhšou cyklotrasou v rámci Piešťan je Vážska cyklomagistrála, ktorá začína  pár metrov od hotela Magnólia a pokračuje až do Trenčína. Okruh okolo umelého jazera Sĺňava je vhodný aj pre in-line korčuľovanie. Ďalšia trasa, ktorá začína priamo pri hoteli Magnólia smeruje k jazeru Striebornica v Moravanoch nad Váhom a na Bezovec.

Zastavte sa v čase a vychutnajte si nezabudnuteľný zážitok v podobe jazdy vo francúzskom dobovom kočiari. Unikátny kočiar je ťahaný párom bielych koní. Klienti si môžu vychutnať jazdu po piešťanských parkoch v pohodlí a komforte bez ohľadu na ročné obdobie či počasie. Profesionálni kočiši sa o vás postarajú naozaj kráľovsky.

Jazda na Piešťanskom exprese  sľubuje zážitok pre celú rodinu! Turistický vláčik premáva z Kúpeľného ostrova do centra mesta a späť. Stojí na jedenástich pravidelných zastávkach, kde môžu záujemcovia ľubovoľne začať alebo ukončiť jazdu.  Našim hosťom odporúčame nastúpiť na vláčik na zastávke pri Kúpeľnej kaplnke, len pár metrov od hotela.

Vyhliadkové plavby loďou spríjemnia každú dovolenku, predĺžený víkend či jednodňový výlet.  Spojenie vody, oddychu a pekného okolia, ktoré vyhliadkové plavby ponúkajú, v každom z nás vyvoláva príjemné pocity, navodzuje atmosféru dovolenky a pomáha nám sa po dlhej zime zrelaxovať. Jednou z takýchto plavieb je vyhliadková plavba po rieke Váh a priehradnom jazere Sĺňava v Piešťanoch. Osobný prístav lode je na pravom brehu rieky Váh, pod Kolonádnym mostom a pri hoteli Magnólia.

Piešťany síce nemajú vlastnú ZOO, ale ak máte vy alebo vaše deti radi zvieratá, tak pozerať sa v našom meste budete určite mať na čo. Priamo pri hoteli Magnólia vás očaria kŕdle nádherných labutí, čajky a iné vtáctvo a na Kúpeľnom ostrove rôzne druhy bažantov, pávov a hrdličky. Úžasné jazierka ponúkajú neopakovateľnú prehliadku vodných rastlín a živočíchov. Pri troche pozornosti objavíte žabu, korytnačky, stovky akváriových rybičiek, či veľkých japonských koi kaprov. Občas pristane na lekne unavený vrabčiak a na jazierka pravidelne zavíta aj kačica divá.

Veríme, že sme vás dostatočne inšpirovali, ako si vychutnať relax v Piešťanoch. Vyberte si jeden z pobytových balíčkov v hoteli Magnólia a užite si leto plné zážitkov!