default top
E.g., 24.07.2021
E.g., 24.07.2021

Aktuálne informácie

Aktuálne informácie

LETO V MAGNÓLII

Hľadáte hotel na ideálnu letnú dovolenku v meste a predsa v prírode?

Od 1.7. do 31.8.2021 máme v ponuke Pobyt LETNÁ DOVOLENKA.

Počas leta Vás v hoteli Magnólia čaká každý štvrtok grilovačka na letnej terase hotela. Pochutnáte si na grilovaných špecialitách a svoj smäd uhasíte čapovaným pivkom.

Naši hoteloví hostia sa každý deň popoludní môžu schladiť zmrzlinou podávanou v hotelovej reštaurácii či plávaním v hotelovom bazéne.

 

Radi objavujete, skúšate nové veci a máte radi zábavu, netradičné aktivity či šport?  Požičajte si bicykel v cestovnej kancelárii IVCO TRAVEL, ktorá sa nachádza oproti hotelu.  Užívate si vietor vo vlasoch a objavujte cyklotrasy v okolí. Okruh okolo umelého jazera Sĺňava je vhodný aj pre in-line korčuľovanie.

Termálne kúpalisko Eva v Piešťanoch patrí medzi kultúrne pamiatky. Areál pozostáva z otvoreného 50-metrového bazéna, kľudového bazéna a detského bazéna. V areáli plnom stromov a zelene nájdete aj trávnatú plochu vhodnú pre kriket a ihrisko na plážový volejbal.

Jazda na Piešťanskom exprese sľubuje zážitok pre celú rodinu! Turistický vláčik premáva z Kúpeľného ostrova do centra mesta a späť. Stojí na jedenástich pravidelných zastávkach, kde môžu záujemcovia ľubovoľne začať alebo ukončiť jazdu.

Vyhliadkové plavby loďou po rieke Váh a priehradnom jazere Sĺňava spríjemnia každú dovolenku. Spojenie vody, oddychu a pekného okolia, ktoré vyhliadkové plavby ponúkajú Vám pomôžu dokonale sa zrelaxovať. Osobný prístav lode je na pravom brehu rieky Váh pod Kolonádnym mostom a pri hoteli Magnólia.

 

Priamo pri hoteli Magnólia vás očaria kŕdle nádherných labutí, čajky a iné vtáctvo a na Kúpeľnom ostrove rôzne druhy bažantov, pávov a hrdličky. Úžasné jazierka ponúkajú neopakovateľnú prehliadku vodných rastlín a živočíchov.

Nezabudnuteľný zážitok pre dospelých aj deti Vám ponúka Eko Park Piešťany. V ich kontaktnej ZOO máte možnosť sa prejsť priamo medzi zvieratkami a tiež ich nakŕmiť. Domov tu našlo viac ako 250 zvierat z celého sveta.

 

Prechádzka po nábreží rieky má určite svoj čarovný náboj. Nádherný výhľad, romantické zákutia, relax na čerstvom vzduchu vám prinesú krásne momenty so svojimi blízkymi.

Romantickým dušiam odporúčame prechádzky po malebných Piešťanoch a po Moste lásky, ktorý je ovešaný zámkami stoviek párikov, ktoré si ich tu zamkli a kľúčik symbolicky hodili do rieky na spečatenie ich nekonečnej lásky.

 

A všetko máte len na skok od hotela Magnólia. Užite si Vaše leto v Piešťanoch, ktoré Vám sľubujú bohaté zážitky.

Viac tipov na aktivity v Piešťanoch nájdete na stránke Rezortu Piešťany https://visitpiestany.sk/.

 

Aktuálne informácie

Vážení hostia, na základe aktuálnych opatrení ÚVZ SR poskytujeme ubytovacie, stravovacie služby a služby spojené so starostlivosťou o telo nasledovne:

UBYTOVANIE

Ubytovacie služby poskytujeme pre všetkých hostí. Nevyžaduje sa negatívny test.

 

STRAVOVANIE

Stravovacie služby poskytujeme v interiéri a na terase hotela. Negatívny test sa nevyžaduje. Je dovolené nosiť rúško namiesto respirátora.

OTVÁRACIE HODINY REŠTAURÁCIE

07:00 –  22:00

RAŇAJKY poskytujeme v reštaurácii od 07:00 do 10:00 hod.

VEČERE  poskytujeme v reštaurácii od 17:00 do 19:00 hod.

 

OTVÁRACIE HODINY TERASY pred hotelom

KAŽDÝ DEŇ

10:00 – 22:00

Viac informácií nájdete tu. 

Hotel Magnólia pristupuje k Vám zodpovedne, samozrejmosťou je:

  • dodržiavanie hygienických štandardov zamestnancov hotela,
  • pravidelná dezinfekcia spoločných priestorov,
  • dezinfekčné stojany na ruky,
  • prísny dôraz na nosenie rúšok v interiéri,
  • dodržiavanie odporúčanej vzdialenosti.