default top

POBYTOVÉ BALÍKY

Jesenné bonusy

Na jeseň zažijete počas Vášho pobytu v hoteli Magnólia ešte viac! 

V termíne od 17.09. do 20.12. 2018 si môžete vybrať akýkoľvek pobyt z našej ponuky a automaticky na Vás čakajú všetky jesenné bonusy.

Odporúčame vám rezervovať si Jesenný pobyt na 3 noci + 1 noc grátis alebo Wellness pobyt na 2 noci. 

 

Jesenné bonusy:

  • Darček pre deti

pri príchode

  • Gurmánska večera formou kačacích hodov s aperitívom

každý piatok od 17:00 do 19:00 hod.

  • Hudobný večer pri domácich a svetových hitoch s talentovaným spevákom

každú sobotu od 18:30 do 20:30 hod.

  • Jesenné nočné kúpanie pri sviečkach

každú stredu a sobotu od 21:00 do 22:00 hod.

 

DOKONALÉ ZÁŽITKY V JESENNOM NÁRUČÍ KÚPEĽNÉHO MESTA!

Vyjdite na balkón a kochajte sa panoramatickým výhľadom na rieku a farebné koruny stromov priamo z vašej izby. Spoznávajte mesto, alebo vstúpte do ticha a vydajte sa do prírody. Listy na stromoch hýria miliónmi farieb ako maliarska paleta, čo dodáva jesenným Piešťanom rozprávkový nádych. Na ulici rozvoniavajú pečené gaštany a útulné kaviarničky lákajú na posedenie pri horúcom čaji a varenom víne. Hotel Magnólia sa pýši najlepšou polohou priamo v centre Piešťan, odkiaľ je všetko na dosah ruky.

HUDOBNÝ VEČER KAŽDÚ SOBOTU

Počas sobotných večerov vás bude v hoteli Magnólia zabávať talentovaný spevák so súčasnými aj s oldies hitmi.

NAJKRAJŠIE ROMANTICKÉ PRECHÁDZKY ALE AJ PULZUJÚCI KULTÚRNY ŽIVOT

Pravú oázu pokoja nájdete na nábreží rieky Váh, ktorej koryto sa rozprestiera priamo pri hoteli. Prechádzka po nábreží rieky má určite svoj čarovný náboj. Nádherný výhľad, romantické zákutia, relax na čerstvom vzduchu vám prinesú krásne momenty so svojimi blízkymi. Tento kolorit umocňujú všadeprítomné labute. Budete sa cítiť rozprávkovo. Romantickým dušiam odporúčame prechádzku po Moste lásky, ktorý je ovešaný zámkami stoviek párikov, ktoré si ich tu zamkli a kľúčik symbolicky hodili do rieky na spečatenie ich nekonečnej lásky.

Nie len cez deň, ale aj v noci sú Piešťany čarovné.  Po potulkách v meste alebo po nábreží rieky či oddychu v hotelovom Wellness centre pokračuje zábava na jednom z nespočetného množstva kultúrnych podujatí. V meste sa takmer každý víkend koná niečo výnimočné. Štýlové nočné kluby  v meste sú nabité najlepšími novinkami z oblasti tanečnej hudby. Práve v nich sa z vás stanú parketoví levy a vy máte zaručenú zábavu až do rána. Staršie generácie sa vytancujú v niektorom z klubov pri oldies hudbe.

Piešťany síce nemajú vlastnú ZOO, ale ak máte vy alebo vaše deti radi zvieratá, tak pozerať sa v našom meste budete určite mať na čo. Priamo pri hoteli Magnólia vás očaria kŕdle nádherných labutí, čajky a iné vtáctvo a na Kúpeľnom ostrove rôzne druhy bažantov, pávov a hrdličky. Úžasné jazierka ponúkajú neopakovateľnú prehliadku vodných rastlín a živočíchov. Pri troche pozornosti objavíte žabu, korytnačky, stovky akváriových rybičiek, či veľkých japonských koi kaprov. Občas pristane na lekne unavený vrabčiak a na jazierka pravidelne zavíta aj kačica divá.

Veríme, že sme vás dostatočne inšpirovali, ako si vychutnať relax v Piešťanoch. Vyberte si jeden z pobytových balíčkov v hoteli Magnólia a užite si jeseň plnú zážitkov!